Nasza oferta studniówkowa jest zróżnicowana. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości począwszy od fotografii aż po film i teledysk. Ofertę studniówkową przygotowujemy zawsze indywidualnie mając na uwadze oczekiwania ze strony uczniów klas maturalnych oraz ich rodziców. Nasza oferta studniówkowa to:

 • Możliwość obsługi nawet przez trzech fotografów / kamerzystów
 • Fotografowanie / filmowanie studniówki
 • Dogodny czas fotografowania / filmowania
 • Nielimitowana ilość zdjęć
 • Teledysk oraz film ze studniówki
 • Prywatna galeria online na czas 6 miesięcy
 • Film oraz teledysk online
 • Zdjęcia klasowe / grupowe
 • Magiczne Światełko w czasie zabawy
 • Zdjęcia i film w pełnej rozdzielczości do pobrania bezpośrednio z naszych serwerów
 • Błyskawiczna realizacja
 • Profesjonalna obsługa
 • Przystępne ceny

 

Jeśli szukacie ekipy foto video na swoją studniówkę to koniecznie skontaktujcie się z nami. Powiedzcie nam o swoich oczekiwaniach. Przygotujemy ofertę w pełni dopasowaną do Waszych potrzeb i portfelów.

Pierwszy Kontakt

Ten pierwszy ruch należy właśnie do Was. Zapraszamy Was do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszej strony internetowej. Warto przy pierwszym kontakcie podać termin Waszej uroczystości w celu sprawdzenia jego dostępności.

Potwierdzenie dostępności terminu,
omówienie oferty

Sprawdzimy dostępność Waszego terminu, szczegółowo omówimy ofertę, dopasujemy ją do Waszych indywidualnych potrzeb, odpowiemy na wszelkie ewentualne pytania.

Dopelnienie formalności

Formalności możemy dopełnić podczas spotkania lub zdalnie za pośrednictwem maila.

Kontakt przed terminem realizacji usługi

Na około 1 - 2 tygodnie przed terminem Waszej uroczystości otrzymacie od nas do wypełnienia formularz informacyjny. To moment w którym aktualizujemy już posiadane informacje oraz gromadzimy nowe przydatne Wasze wskazówki, sugestie, uwagi. Chcemy w ten sposób jak najlepiej przygotować się do realizacji usługi.

Wykonanie zdjęć i nagrań

Zdjęcia wykonujemy w miejscu i terminie zgodnym z naszymi wcześniejszymi ustaleniami.

Selekcja i obrobka zdjęć

Po zakończeniu wykonywania zdjęć zabezpieczamy cały materiał wykonując 3 kopie zapasowe, dokonujemy selekcji zaś wyselekcjonowane fotografie poddajemy autorskiej obróbce graficznej

Przekazanie gotowych prac

Wykonane prace przekazujemy w sposób zgodny z wcześniejszymi ustaleniami. Zazwyczaj jest to prywatna galeria na naszej stronie oraz pliki cyfrowe w pełnej rozdzielczości do pobrania z naszego serwera. Jeśli zamówienie obejmuje materiały drukowane np. albumy to również i one są przekazywane.

Mamy zróżnicowany wachlarz możliwości a każda grupa studniówkowa ma inne oczekiwania. Dlatego też oferta cenowa jest przez nas przygotowywana w oparciu o oczekiwania ze strony danej grupy. Cena uzależniona jest od wielu różnych czynników np. od zakresu prac, ilości godzin pracy, ilość osób potrzebnych do obsługi etc. 

Tak jak najbardziej. Zakres prac może obejmować np. jedynie opcje fotografowania . Może też być tylko i wyłącznie filmowanie albo opcja łączona czyli zarówno filmowanie jak i  fotografowanie. Szczegółowy zakres prac wspólnie ustalimy indywidualnie w zależności od Waszych oczekiwań.

Zdjęcia / film w pełnej rozdzielczości  będzie mógł pobrać bezpośrednio z naszych serwerów każdy kto będzie posiadał do nich link. Link do gotowych prac będzie przekazany osobą zamawiającym usługę.

Warunkiem dopełnienia formalności jest wyznaczenie osoby / grupy osób do podpisania w imieniu całej grupy zainteresowanych niezbędnych dokumentów. Formalności mogą zostać dopełnione na dwa sposoby:

 • Osobiście podczas spotkania
 • Zdalnie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej

To w pełni profesjonalny sprzęt fotograficzny do którego poza aparatami, obiektywami oraz oświetleniem należą profesjonalne monitory graficzne, serwery plików a nawet bardzo wydajne łącza internetowe. W naszej dyspozycji znajdują się między innymi:

 • Aparaty fotograficzne marki Sony
 • Obiektywy z serii 35mm oraz 85mm marki Sony
 • Szerokokątne obiektywy marki Samyang
 • Obiektywy marki Sigma
 • Oświetlenie marki Godox oraz Quadralite
 • Statywy, softboxy, blendy oraz pozostały sprzęt fotograficzny
 • Mikrofony Mikroporty
 • Gimbale
 • Monitory graficzne marki Eizo, Benq
 • Serwery plików Qnap
 • 1 Gbit światłowodowe łącza internetowe

To istotne pytanie które zadaje nam wiele naszych klientów. I wcale się im nie dziwimy. Cóż, w końcu nikt nie chciałby zapewne  usłyszeć od fotografa że zdjęć nie będzie z powodu utraty materiału.

W naszym przypadku już na etapie wykonywania zdjęć są one zapisywane jednocześnie na dwóch kartach Pamięci. To bardzo ważne gdyż ten nośnik danych to jedno z najsłabszych ogniw w tej całej układance.

Po zakończeniu realizacji zdjęć najszybciej jak to możliwe bezzwłocznie wykonywane jest kopiowanie zgromadzonego materiału na nasze serwery plików. Warto zaznaczyć że cały materiał jest zapisywany w trzech niezależnych kopiach znajdujących się w trzech niezależnych od siebie lokalizacjach. Jeśli dodamy do tego fakt że materiał jest zachowywany na kartach pamięci do zakończenia procesu jego obróbki i oddania gotowych prac to śmiało możemy powiedzieć że w sumie mamy 5 kopii zapasowych całego materiału. Taki sposób działania w praktyce eliminuje ryzyko utraty zgromadzonego materiału do minimum.

Zdajemy sobie sprawę z faktu że chcielibyście jak najszybciej zobaczyć jak wyszliście na wykonanych przez nas fotografiach i filmie. Dlatego staramy się bez zbędnej zwłoki wykonane prace przekazywać na bieżąco. Zazwyczaj czas realizacji zdjęć wynosi około 14 dni. W tym okresie dokonujemy selekcji zdjęć. Następnie wyselekcjonowane fotografie poddawane są autorskiej obróbce graficznej. Niekiedy czas ten może ulec wydłużeniu. Dłuższy czas realizacji zazwyczaj spowodowany jest dużą ilością zleceń jakie musimy przerobić. O terminie przekazania gotowych prac będziemy Was informować na bieżąco. W przypadku filmu czas realizacji jest dłuższy z uwagi na sam proces montażu materiału filmowego który jest czasochłonny. 

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.

George Atkinson
Envato

Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet.

Mollie Hope
Flickr

Awards

Exhibitions

Projects

Cieszymy się że udało się Wam  przebrnąć przez te wszystkie informacje. Zdajemy sobie sprawę z faktu iż zapewne potrzebujecie chwilę czasu na przemyślenie tego wszystkiego. W razie potrzeby piszcie śmiało a najlepiej zadzwońcie do nas. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.
 
Zapraszamy również na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie. Porozmawiamy wówczas na Waszych oczekiwaniach. Wysłuchamy Waszych pytań i sugestii a także opowiemy więcej o sobie i o tym jak pracujemy. Spotkanie będzie również okazją  do tego abyście mogli od razu ocenić jakość naszych pamiątek fotograficznych.
 
A Jeśli już teraz jesteście zdecydowani na to aby wspólnie popracować to kolejnym etapem jest rezerwacja terminu która wiąże się z podpisaniem umowy oraz wpłatą opłaty rezerwacyjnej. Umowa może zostać podpisana osobiście lub on-line zaś opłata rezerwacyjna może zostać wpłacona także osobiście lub przelewem na konto.
Aby zarezerwować termin wybierzcie pakiet który Was interesuje klikając na nim w przycisk “Sprawdź termin”. W ten sposób zostaniecie przeniesieni do formularza rezerwacji terminu którego wypełnienie pozwoli nam na dopełnienie wszelkich formalności.
 
Życzymy Wam samych udanych decyzji

mAGICZNE śWIATEŁKO

Dodatkowa atrakcja dla Was oraz Waszych Gości. Nasz autorski pomysł i konstrukcja.
już od 599 zł

Osiemnastka / urodziny

Zadbaj o piękną i niepowtarzalną pamiątkę z wyjątkowego momentu w życiu młodego człowieka.
już od 650 zł

IMPREZA OKOLICZNOŚCIOWA

Sylwester, ostatki, andrzejki, jubileusze, rocznice, etc. Zadbaj o pamiątkę z wyjątkowych chwil.
Zapytaj o Cenę !