Jesteśmy zespołem fotografów pasjonatów. Już od dziecięcych lat interesuje nas wszystko co związane z fotografią. Towarzyszy nam ona wszędzie tam gdzie się znajdujemy. Staramy się postrzegać świat fotograficznym okiem. W ten sposób czerpiemy inspiracje. Uchwycamy emocje, radość i łzy, wzruszenia, miłość i szczęście. Tworzymy obrazy które stają się częścią ludzkiego życia, są pamiątką która towarzyszy ludziom przez całe ich życie.

Jarek – urodzony pasjonat fotografii. Pierwszy aparat dostał będąc jeszcze dzieckiem. Pochodzi i mieszka w Trójmieście. Uczęszczał do Trójmiejskiej szkoły fotograficznej. Prywatnie mąż i ojciec niespełna dwuletniego bobasa. W fotografii dba o każdy szczegół.W naszym zespole jest odpowiedzialny za dobór sprzętu fotograficznego na którym pracujemy oraz za wszelkie jego ustawienia.

 

Krzysiek – jak każdy z nas fotograf pasjonat. Na co dzień mieszka na Warszawskim Żoliborzu który jako dawna dzielnica artystów ciągle go inspiruje i działa na jego wyobraźnie. Lubi podróżować oraz gotować – szczególnie dla najbliższych. Uwielbia pić dobrą kawę oraz oglądać klasykę kina. Również z filmów czerpie inspiracje która pozwala mu jeszcze bardziej otworzyć się na większą kreatywność. W naszym zespole również współodpowiedzialny za procesy obróbki graficznej zdjęć.

 

Karol – fotograf z dużym poczuciem humoru. Mieszka w warszawskim Ursusie czyli miejscu bardzo historycznym. W naszym zespole także jako kamerzysta również  odpowiedzialny na kwestie techniczne.

Karol

Fotograf / Kamerzysta

Krzysztof

Fotograf

Jarosław

Fotograf